Misyonumuz

Tüm ticari faaliyetlerimiz sırasında çevreye zarar vermeden, çevre dostu teknolojiler kullanmayı ve bunların yaygınlaştırılmasını da teşvik etmektir.

Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve diğer ülke partnerlerimiz profesyonel hizmetimizden dolayı bize güvenmektedirler. Bu nedenle her platformda itibarımızı en üst düzeyde tutmaya çalışır, hizmetlerimizde, verdiğimiz taahhütler ve etik kurallar çerçevesinde hareket etmek esas amacımızdır.

Hiç bir zaman yasal olmayan bir ödeme içerisinde doğrudan ve dolaylı olarak bulunmamayı, tüm çalışanlarımızın tarafsızlığını, performansını, kararını veya görevini yapmasını etkileyen veya etkileme ihtimali bulunan, ekonomik değeri olan veya olmayan doğrudan ya da dolaylı olarak kabul edilen her türlü eşya ve menfaatin hediye yasağı olduğunu, vazifesi sebebi ile çıkar sağlamamak ve çıkar çatışmasına girmemek temel ilkemizdir. İş ilişkilerinin kişiselleştirilmeden yürütülmesini, iş atmosferini olumsuz etkileyen kişisel düşmanlık ya da sürtüşmeye varan ilişkilerin reddini, Kamu görevlileri, müşteriler, iş ortakları , tedarikçiler ile ilişkilerde nezaket ve saygı kurallarına uygun davranmayı sağlamaktır.